VI LO

I.  Infolinia dla dzieci, młodzieży oraz ich opiekunów.

Pod numerem telefonu 800 080 222 można uzyskać profesjonalną pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Dzięki specjalistom z Fundacji ITAKA otrzymacie fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.

Pełen wykaz dyżurów można znaleźć na stronie: www.liniadzieciom.pl

II. Profilaktyka uzależnień

Ośrodek Leczenia Uzależnień  (ul. Karłowicza 1) prowadzi działalność medyczno-terapeutyczną w stosunku do osób z problemem uzależnienia i ich rodzin oraz działalność profilaktyczną w zakresie rozwiązywania problemów uzależnień.
OLU realizuje programy "FRED GOES NET" dla młodych osób mających problemy z związku z używaniem środków psychoaktywnych i "CANDIS" dla uzależnionych od marihuany.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie:

www.olu.lublin.pl