Z okazji nadchodzących Walentynek Biblioteka szkolna przygotowała wyjątkową atrakcję.
W dzień Święta Zakochanych 14 lutego zapraszamy Was na randkę... z książką:-).

Postawcie na zagadkę, tajemnicę, niespodziankę - wszak to randka w ciemno, na której wszystko może się zdarzyć - może być zabawnie i ekscentrycznie; może być niebezpiecznie
z grasującym po Londynie mordercą; może być nostalgicznie wśród zapachu kwiatów czy też romantycznie przy akompaniamencie starych zegarów....
Każdy znajdzie coś dla siebie!

W Bibliotece szkolnej na każdego czytelnika będą czekały książki – niespodzianki. Tego dnia będziemy proponować wypożyczenie książki, bez zdradzania jej tytułu ani treści.

Dołącz do akcji, nie oceniaj książki po okładce:)