Z przyjemnością informujemy, że drużyna naszej szkoły w składzie: Anna Łóżecka – 3d, Szymon Malinowski – 3d, Martyna Tokarska – 3d zajęła III miejsce w zawodach „Licealne SimChallenge 2023”. Zawody były integralną częścią MedIQ – XI Konferencji Edukacji i Symulacji Medycznej MedIQ i odbywały się w trzech etapach: teoretycznym i dwóch praktycznych. Etap teoretyczny zawodów polegał na rozwiązaniu testu, złożonego z 40 pytań, po którym wyłoniono do etapu praktycznego cztery drużyny. Etap praktyczny polegał na realizacji scenariuszy – zadań dotyczących resuscytacji krążeniowo–oddechowej wykonywanych w warunkach symulacyjnych. Nasi uczniowie pokonali wiele drużyn z województwa lubelskiego.Z taką ekipa ratowniczą na terenie liceum jesteśmy bezpieczni.

Serdecznie gratulujemy !!!