Informujemy, że Prezydent Miasta Lublin wydał zarządzenie w sprawie ustalenia terminu składania wniosków o udzielenie pomocy uczniom objętym Rządowym programem pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych, zgodnie z którym wnioski można składać do Dyrektora Szkoły do dnia 5 września 2023 roku.

Programem objęci są uczniowie posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Wymagany jest dowód zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych lub oświadczenie o dokonaniu takiego zakupu.

Wniosek Rządowy Program