Mamy prawdziwą przyjemność poinformować Was, że nasza szkoła przystąpiła do projektu o nazwie „Akademia Dronowa”, prowadzonego przez Fundację Ewolucja. Rekrutacja trwa od 4 – 22 września a liczebność grupy to 20 osób. Na zajęciach dodatkowych uczniowie nauczą się obsługi i pilotażu dronów, wezmą udział w zajęciach teoretycznych w formule online oraz przygotują się do egzaminów na licencję pilota drona w Kategorii Otwartej A1 i A3. Wszystko pod okiem doświadczonych pilotów i szkoleniowców. Koszt udziału w Akademii Dronowej to 299 zł od osoby, co oznacza iż jest to ogromna okazja do poszerzenia swojego zakresu umiejętności i przygotowanie do wykonywania zawodów przyszłości z użyciem Bezzałogowych Statków Powietrznych. Karty zgłoszeniowe znajdują się w załączniku tej wiadomości lub u opiekuna z ramienia szkoły. Zgłoszenia prosimy dostarczyć do Pani Ewy Wilczek, najpóźniej do 22 września. Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest komplet dokumentów i zaksięgowana wpłata na koncie fundacji.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: https://fundacjaewolucja.org/akademia-dronowa.html

Wymagane dokumenty:

PONIŻEJ 16 LAT - Zgoda Prawnych Opiekunów