W ostatni piątek (17.11) klasa 3d wzięła udział w wydarzeniu „Poznaj gospodarczy Lublin”.  Jadąc trolejbusem po naszym mieście, uczniowie poznali jego gospodarcze oblicze. Organizatorem przejazdu było Miasto Lublin w partnerstwie z Zarządem Transportu Miejskiego w Lublinie oraz Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym.

Przejazd odbył się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który w tym roku przypadał w dniach 13-19 listopada.

Historię lubelskich przedsiębiorstw oraz profile firm, które prowadzą swą działalność gospodarczą na trasie przejazdu przybliżył uczniom pan Przemysław Gruba, pracownik Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin.