Zapraszamy do twórczej zabawy wszystkich uczniów szóstego liceum. Ogłaszamy konkurs na najzabawniejszy mem dotyczący szkoły w ogóle, ale mile widziane będą prace nawiązujące do życia społeczności naszego liceum. Obraz, opatrzony podpisem i okraszony humorem, należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pamiętając o następujących zasadach:

• 1. Mem nie może zawierać treści obraźliwych.
  • 2. Należy unikać kierowania go pod adresem konkretnych osób (zgodnie z zasadą stosowaną w satyrach Ignacego Krasickiego, by żartować „z przywar nie z osób”).
  • 3. Wykorzystujemy grafiki z legalnego źródła, które możemy opublikować, nie naruszając praw autorskich. Przesyłając pracę, należy wskazać źródło.
  • 4. Jeśli wykorzystujemy czyjś wizerunek (np. zdjęcie), musimy uzyskać zgodę danej osoby.
  • 5. Oryginalne prace, wcześniej niepublikowane, należy zgłosić do 15.03.2024.
    Informujemy, że memy zakwalifikowane do konkursu będą publikowane na stronie szkoły w zakładce Dialog ze Sztuką zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Po zakończeniu przesyłania prac zostanie udostępniony link do głosowania na najzabawniejszy mem. O wyborze zwycięskiego dzieła zadecyduje cała szkolna społeczność. Zachęcamy do rozwinięcia artystycznego zapału i nadesłania więcej niż jednej konkursowej pracy. Życzymy udanej zabawy i twórczych pomysłów.