W związku z przystąpieniem naszej szkoły do programu Erasmus Plus, w dniach 7-9 listopada 2022 gościliśmy w VI LO delegacje nauczycieli ze szkół partnerskich z Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Grecji i Turcji. Podczas tej krótkiej wizyty omówione zostały kolejne działania dotyczące realizacji projektu ‘Forest Fire Prevention’, nawiązana została współpraca z Uniwersytetem Przyrodniczym,  Komendą Miejską Straży Pożarnej w Lublinie oraz Ochotniczą Jednostką Straży Pożarnej w Wilczopolu. Nie zabrakło też zwiedzania naszego pięknego miasta i jego okolic (Kazimierz Dolny) oraz okazji do spotkania uczestników projektu z koordynatorami ze szkół partnerskich. Zapraszamy do obejrzenia bardziej szczegółowej relacji z pobytu naszych gości na szkolnym Facebooku i Instagramie.