W niedzielę, 10 czerwca, na terenie Przedszkola nr 3 odbył się Dzielnicowy Festiwal Kultury "Z KULTURĄ CI DO TWARZY". Organizatorem festiwalu była Fundacja SZCZĘŚLIWE DZIECIŃSTWO, a wzięły w nim udział placówki oświatowe mieszczące się na terenie Dzielnicy Dziesiąta.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 1e pod opieką nauczycieli Jadwigi i Piotra Kuleszów. Dziewczęta zorganizowały dla najmłodszych STUDIO FRYZUR I MAKIJAŻU, a jedna z nich, Honorata Dąbrowska, zaśpiewała dla wszystkich zebranych piosenkę Adele. Pomimo bardzo wysokiej temperatury panującej tego dnia na dworze, wiele rodzin uczestniczyło w festynie, a nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.