Od listopada 2022 roku do końca lutego 2023 roku odbywały się w naszej szkole Mistrzostwa o Puchar Dyrektora Szkoły w siatkówkę. Do rozgrywek przystąpiło 13 klas, które rywalizowały w trzech grupach o awans do najlepszej „szóstki” w szkole. Zwycięzcami zostały klasy: IVA, IVC, IIIA, IIID, IIE i IG. W grupie finałowej rozegrano mecze „każdy z każdym”.

Klasyfikacja po zmaganiach w ostatniej fazie wygląda następująco:

VI miejsce- klasa IIE

V miejsce- klasa IIID

IV miejsce- klasa IVA

III miejsce- klasa IIIA

II miejsce- klasa IG

Zwycięstwo i tym samym Puchar Dyrektora Szkoły wywalczyła klasa IVC grająca w składzie:

Karolina Sikora

Bartosz Tarnowski

Kirill Pavlov

Dawid Malingranda

Krystian Książek

Albert Kicia

Jakub Foks

Marcel Czarnota

Wszystkim klasom gratulujemy występu w rozgrywkach, kibicom dziękujemy za wsparcie swoich drużyn i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym do następnej edycji turnieju.