Branżowe Symulacje Biznesowe to gra stworzona przez Fundację REVAS do nauki zakładania i prowadzenia własnego biznesu. Uczniowie wcielają się w przedsiębiorców prowadząc wirtualne biuro podróży, salon kosmetyczny, czy restaurację. Pracując w zespołach podejmują decyzje dotyczące utworzonych firm.

Szkoła od roku 2020 korzysta z tego narzędzia, by naukę przedsiębiorczości łącząc ze zdobywaniem umiejętności praktycznych uczynić bardziej atrakcyjną. Uczniowie, którym uda się osiągnąć dochód firmy na konkurencyjnym rynku, zdobywają certyfikat poświadczający nabyte doświadczenie biznesowe.

Nasze liceum jest jedną z kilku szkół na rynku lubelskim, która otrzymała tytuł Innowatora Branżowej Przedsiębiorczości.