Czy wiecie, jak planować, zarządzać czy inwestować własne finanse? Jak podejmować racjonalne decyzje finansowe? A może znacie podstawy edukacji ekonomicznej? Odpowiedzi na wszystkie te pytania, a także na wiele innych uzyskali uczniowie VI LO podczas warsztatów „Akademia Młodego Przedsiębiorcy” realizowanych przez Fundację POSTSCRIPTUM. Zainteresowanie projektem było ogromne – udział w warsztatach wzięło aż 6 sześcioosobowych grup. Szkolenia zostały przeprowadzone przez wykwalifikowanego trenera – Pana Adriana Hofmana -  specjalistę ds. badań rynku i opinii publicznej. Dzięki udziałowi w tym ambitnym projekcie uczniowie nabyli  kompetencje z zakresu edukacji finansowej i ekonomicznej oraz poznali zalety rozwijania  w sobie postaw przedsiębiorczych. Dodatkowo, otrzymali niezbędne materiały szkoleniowe  i edukacyjne oraz odpowiednie zaświadczenia.