W dniach 19-25.03 br. delegacja Szóstki, w składzie nauczycielki języka angielskiego: pani Dorota Gilas i pani Magdalena Porczak oraz uczniowie: Jagoda Cajzer, Sandra Słowikowska i Adrian Dziadosz, odbyła podróż do Antalyi w celu realizacji projektu Forest Fire Prevention, w ramach programu Erasmus+. Nasza reprezentacja brała udział w zadaniach projektowych, m.in. przedstawianiu przyczyn i skutków pożarów lasów, recytowaniu poezji o tematyce leśnej, wycieczce do centrum szkoleniowego Ministerstwa Leśnictwa, sadzeniu drzewa czy wystawie prac plastycznych. Oczywiście, podczas pobytu w Turcji znalazł się również czas na zwiedzanie meczetu, muzeów i starożytnych ruin, zakupy, degustacje pysznego jedzenia oraz nawiązywanie dobrze zapowiadających się międzynarodowych przyjaźni 😊 Przeżyliśmy pracowity, ale też pełen wrażeń tydzień, który na długo pozostanie w pamięci uczestników wyjazdu.