Składanie wniosków o przyznanie stypendium szkolnego dla uczniów z rodzin których dochód miesięczny na osobę w rodzinie nie przekracza 528 zł, zamieszkujących na terenie Miasta Lublin, w terminie od 1 do 15 września 2021 r.  realizowane jest za pośrednictwem strony internetowej

Po wejściu na stronę należy kliknąć na pole „LOGOWANIE PRZEZ ZINTEGROWANY SYSTEM OŚWIATY DLA JEDNOSTEK OŚWIATOWYCH MIASTA LUBLIN” następnie podać nazwę użytkownika i hasło wykorzystywane do logowania do E- DZIENNIKA VULCAN (dziennika elektronicznego).

W procedurze „Stypendium szkolne o charakterze socjalnym” znajduje się „Instrukcja dla wnioskodawcy” dot. składania wniosku z możliwością autouzupełniania we wniosku danych z bazy UONET w zakresie: imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, daty urodzenia ucznia, w celu ułatwienia wpisywania danych we wniosku i zapewnienie prawidłowości ich zapisu.

W razie pytań i wątpliwości szczegółowe informacje można uzyskać w gabinecie psychologa/ pedagoga szkolnego.

Instrukcja dla wnioskodawcy dotycząca składania wniosku o przyznanie stypendium