7 października 2021 r. dwie klasy pierwsze wybrały się do klubów Masters na bowling. Jest to najpopularniejsza odmiana gry w kręgle. Została stworzona w oparciu o kręgle klasyczne. W odmianie tej występuje dziesięć pinów ustawionych w trójkąt. Gracz ma za zadanie strącić je w jak najmniejszej liczbie rzutów.

Uczniowie klasy 1c z wychowawczynią Elżbietą Słowik i panią Moniką Wójcik udali się do Centrum Handlowego Vivo, zaś klasa 1b z wychowawczynią Edytą Wielgus odwiedziła Centrum Handlowe Olimp.

Dla wielu osób było to pierwsze spotkanie z grą w kręgle. Brak doświadczenia i umiejętności w toczeniu kuli nie zniechęcał uczniów. Było wiele śmiechu z powodu początkowych nieudanych rzutów. Jednak po kilku próbach coraz więcej kręgli było przewracanych. Znaleźli się również mistrzowie bowlingu, którzy jednym rzutem strącali wszystkie kręgle.

Uczniowie obu klas dobrze się bawili, poznali się lepiej, zintegrowali ze sobą i nauczycielami. Zadowoleni postanowili powrócić na kręgle do klubów Masters w przyszłości.