Uczniowie klasy 4bp i 3b wzięli udział w projekcie „Lekcja o Funduszach Europejskich VII”, której organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Zajęcia obejmowały 2 jednostki lekcyjne dla każdej z klas.  Część pierwsza odbyła się w dniach 24 - 25 października, natomiast część druga w terminie 7 i 8 listopada 2022 r. Celem projektu było zapoznanie młodzieży z nowym programem wsparcia dla naszego makroregionu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej. Uczniowie pracowali według przygotowanego przez projektodawców scenariusza zajęć z wykorzystaniem różnorodnych materiałów dydaktycznych. Organizatorzy przygotowali także miły upominek dla każdego uczestnika projektu.

Więcej informacji o projekcie: www.polskawschodnia.gov.pl/lekcja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: