Już po raz trzeci bierzemy udział w międzynarodowej wymianie młodzieżowej w Motyczu Leśnym. Mieści się tam Centrum Dobrego Wychowania Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo - dom, który tętni życiem, pomysłami i inicjatywami. Tym razem spotykamy się z młodzieżą z Gruzji z Polskiej Sobotniej Szkoły im. Św. Królowej Jadwigi w Tbilisi i wspólnie podejmiemy działania upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Informujemy, że termin obchodów 70-lecia naszej szkoły uległ zmianie -  odbędą się one 30 listopada 2018 roku. Wkrótce zostanie podany szczegółowy program uroczystości.

Serdecznie zapraszamy  absolwentów, byłych pracowników oraz wszystkich sympatyków szkoły do wzięcia udziału w Jubileuszu!

2 października o godzinie 6 rano wyruszył do Krakowa autokar pełen zadowolonych i gotowych na przygodę uczniów. Mimo pogody, która niestety nie należała do tych wymarzonych, dobry nastrój nas nie opuszczał.

W dniu 24.09.2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach sportowych w konkurencji ergometr wioślarski, które odbyły się w hali Centrum Sportowego Politechniki Lubelskiej. Daria Puszka z klasy 2c oraz Jakub Stachyra z 2e wywalczyli brązowe medale.

21 września klasa 2a wzięła udział w zajęciach na UMCS zorganizowanych w ramach projektu „Matematyka dla wszystkich”.

Dnia 20 września klasa Ic pod opieką wychowawcy wzięła udział w projekcie „Matematyka dla każdego”, organizowanym przez Oddział Lubelski Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS.