Aktualności

images/slider/malarki.jpg

Dnia 7 listopada odbył się Festiwal Szkoła Promująca Zdrowie. Reprezentowały nas trzy uczennice klasy 2a wraz z panią Ewą Arcisz - Rogowską. Wydarzenie miało miejsce w SP nr.38 w Lublinie.

Uczestnicy mieli zaszczyt wysłuchać przemówień ważnych osobistości, min. Prezydenta miasta Lublin- Krzysztofa Żuka, który wręczył 17 certyfikatów miejskich oraz 1 certyfikat wojewódzki. Wszystko przeplatane było występami artystycznymi uczniów tejże placówki. Całość zakończona została zdrowym poczęstunkiem oraz tematycznymi warsztatami i zabawami. Przypominamy, że w ubiegłym roku nasza szkoła zdobyła certyfikat na poziomie miejskim, a obecnie stara się o uzyskanie certyfikatu na poziomie wojewódzkim, przez co zachęcamy wszystkich uczniów do promowania zdrowego trybu życia oraz uczestniczenia w zajęciach sportowych organizowanych przez nasza szkołę.

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36
20-466 Lublin
tel./fax (81) 744-07-37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.