Nasza szkoła została zakwalifikowana do ogólnopolskiej akcji „Upoluj swoją książkę” organizowanej przez Instytut Książki, Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz Kraków Unesco City of Literature. By dołączyć do akcji i w listopadzie 2018r. za darmo ściągać książki i audiobooki wystarczy pobrać darmową aplikację Woblink, a następnie zeskanować kod z plakatów, które wiszą w bibliotece oraz na tablicy przy sali numer 15 (na parterze). Wszelkich informacji o akcji udzielają nauczyciele biblioteki szkolnej. Jeszcze w listopadzie osoby korzystające z akcji będą mieć szansę na wspaniałe nagrody!

Zaglądajcie na stronę www.czytajpl.pl oraz Facebooka akcji fb.com/czytaj.pl

Udział w akcji jest bezpłatny. Miłego czytania!