Oсвітня пропозиція

images/slider/malarki.jpg

Класи в школьному році 2018/2019

Клас

Назва класу

Поглиблені предмети

Додаткові заняття

Іноземні мови

А

Банківська справа і фінанси

Географія, англійська мова

Економіка в практиці

Англійська і інші*

В

Журналістично-юридичний

Польська мова, історія

Практичні заняття по журналістиці

Англійська і інші*

С

Національна безпека

Знання про суспільство, історія

Елементи права

Англійська і інші*

D

Медично-ветеринарний

Біологія, хімія

Профілактика здорового способу життя

Англійська і інші*

E

Психолого-педагогічний

Польська мова, а нглійська мова, біологія

Основи психології і педагогіки

Англійська і інші*

*Інші мови: немецька, російська та і спанська мови (один по вибору учня)

Уроки проводяться з 8.00 до 15.00

 

Наші переваги

Сучасні спортивні обєкти: тренажерний зал, зал для аеробіки, спортивних єдиноборств, тенісний корт, стадіон «Сигнал».

Запланована будова басейну.

Повністю обладнані компютерні лабораторії, доступ до Wi-Fi.

Універсальна освітня пропозиція: китайська мова, журналістика, група воєнно-історичних реконструкцій, секція виживання і військової тактики, військова підготовка, заняття хореографією, секція верхової їзди, бокс, футбол, дзюдо.

 

КЛАС А Банківська справа і фінанси
До бізнес класу запрошуємо тих, хто в майбутньому планують навчатися в напрямках зв'язанних з керівництвом, банківськими справами,фінансами чи заінтересовані в створенні свого власного бізнесу. В цьому класі пропонуємо поглибленну сферу предметів з основ підприємства (продовження цього предмету на уроці “ Економія в практиці “). Ми постараємось познайомити тебе зі світом фінансів,податків, банківськими послугами і страховими. Покажемо, як керувати своєю фірмою. Підчас тренувальних занять будемо практикувати комунікативні вміння, креативність, а також вміння радити собі зі стресом. Додатковим плюсом цього напрямку є збільшена кількість годин англійської мови, яка є основною в сучасному бізнесі. В другому класі обов'язково проводимо навчання не тільки англійської мови (перша іноземна мова), але і Business English. Другою іноземною мовою, в залежності від вибору, буде російська,німецька,іспанська мови. Учні, які цікавляться китайською мовою можуть вчити її на додаткових заняттях.

 

КЛАС В Журналістично-юридичний
Поглиблені предмети: польська мова ,історія . Додаткові заняття-практичні заняття по журналістиці. Запрошуємо всіх ,хто цікавиться мистецтвом ,літературою чи засобами масової інформації. Цей клас чудово підходить для людей зацікавлених в галузі гуманітарних наук.Ви можете отримати знання та навички, які дозволять поглиблено і свідомо приймати та редагувати різні тексти . А також пізнавати культурні явища. В рамках позакласних заходів ми пропонуємо журналістські семінари під час яких молоді люди здобувають навички у створенні повідомлень ЗМІ. Клас також включає в себе знання питань права. Міждисциплінарний характер класу дає всебічний розвиток .У класі обов'язковою іноземною мовою є англійська. Вибір залишається на другу іноземну мову: німецька, російська, іспанська. Бажаючі матимуть можливість взяти ,в контексті позакласної діяльності, вивчення китайської мови.

 

КЛАС С Національна безпека
Клас національної безпеки, це пропозиція для осіб, які планують своє майбутнє в різних професіях пов'язанних з безпекою на місцевому рівні, національному і міжнародному. Пропоновані поглибленні предмети, такі як правознавство і історія, гарантують ретельну підготовку до таких напрямків: право, журналістика, політологія, історія, суспільні науки. Навчання в цьому класі готує також до роботи в силових структурах (поліція, військо, пожежна бригада, прикордонні служби). В школі відбуваються спеціалістичні тренування з боксу з досвідченним тренером в відповідно обладнанному боксерському залі. Для охочих учнів пропонуємо заняття з військової підготовки і виживання, які буде провадити учасник закордонних військових місій. А також проводимо курси за допомогою яких учні вчаться радити собі зі стресом, стрілецькі курси і курси першої допомоги. Учні мають можливість вибору різних мов, таких як: німецька, російська, іспанська, а навіть китайська (додатково).

 

КЛАС D Медично-ветеринарний
В біологічно-хімічному класі пропонуємо вам біологію і хімію на поглибленному рівні, що дає можливість подальшого навчання в різних напрямках і університетах.Додаткові заняття -профілактика здорового способу життя,що розвиває зацікавлення в напрямку медицини і науки дієтології, яка, до речі, користується величезною популярністю. Додаткво в біологічно-хімічному класі є передбачені заняття з природничих дисциплін, до котрих належать гіпологія і мистецтво верхової їзди (теорія і практика). В біологічно-хімічному класі обов'язковою мовою є англійська. Другу іноземну мову учень може вибрати сам з цього списку: німецька, російська або іспанська. Існують також додаткові уроки китайської мови, для охочих звісно.

 

КЛАС Е Психолого-педагогічний
Учні цього класу будуть мати шанс не тільки пізнати базові знання цієї науки, але також розвинути особисті міжособові вміння.Додаткові заняття- основи педагогіки і психології. Програма цього класу містить в собі тренувальні заняття, які знайомлять з найважливішими відкриттями соціальних наук (психологія, педагогіка, соціологія). Цей профіль дає можливість отримання не тільки середньої освіти, але дає також вступну орієнтацію в питаннях, які можуть стати предметом подальшого навчання в соціальних спеціальностях(психологія, педагогіка, соціальна робота і т.п.), так і поліцеальних (соціальний працівник, няня, асистент інваліда). Дізнаєшся ,що впливає на поведінку людини ,як люди функціонують в групі, які є закономірності розвитку.Також дізнаєшся про свої сильні і слабкі сторони та розвинеш соціальні вміння .Обов'язковою мовою є англійська. Другу іноземну мову учень може вибрати сам з цього списку: німецька, російська або іспанська. Існують також додаткові уроки китайської мови.

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36
20-466 Lublin
tel./fax (81) 744-07-37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.