Licealiada

W dniu 12.12.2023 r. na hali sportowej przy ul. Łabędziej w Lublinie zakończyliśmy udział w prawie dwumiesięcznych rozgrywkach z piłki siatkowej w ramach Licealiady.
Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: dziewcząt i chłopców. Pomimo bardzo dobrej gry z naszej strony nie udało się nam wyjść z grup w tym roku, ale potencjał i zaangażowanie uczniów bardzo dobrze rokują na następne lata. Gratulujemy uczestnikom.
poniedziałek 04.12.2023r. odbyła się Licealiada tenisa stołowego chłopców w drużynie na obiektach UMCS w Lublinie.
Rywalizowały 22 drużyny z Lublina, wśród nich nasza reprezentacja w składzie - Piotr Goszczyński, Michał Podolski, Bartłomiej Kamiński.
Bardzo dobra postawa zaowocowała III miejscem.
Dziękujemy i gratulujemy miejsca na podium !
W październiku reprezentacja VI LO brała udział w Licealiadzie piłki nożnej chłopców na terenie Lublina.
W I etapie uzyskała następujące wyniki i awansowała do II etapu :
VI LO - LO II 1 - 0
VI LO - PSBG 2 - 0
VI LO - ZS EN 3 - 1
VI LO - LO XX 0 - 6

II etap  VI LO - LO XXIII 0 - 0
            VI LO - ZS EL     0 - 2

Drużyna VI LO zajęła 9 miejsce w Lublinie.
Skład drużyny : Bartłomiej Grzegorczyk, Jakub Grzegorczyk,  Mateusz Kozak, Jakub Skulimowski, Adam Kret, Mateusz Gaca, Paweł Wierzchowiak, Filip Romanek, Mikołaj Jankowski, Stanisław Lachiewicz, Tymon Krusiński, Karol Drozd, Pascal Walczyński.
5.10.2023 r. reprezentacja dziewcząt i chłopców VI LO wzięła udział w drużynowych przełajach, które odbyły się w wąwozie na Kalinie. Nasze drużyny dzielnie ukończyły sztafetę, za co im gratulujemy.
W dn. 3.10.2023 dwuosobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w ramach Licealiady 2023/2024.
Julia Wiktorowska i Karol Szejgiec z 2D wystartowali w biegu na 100m.
Gratulujemy im udanego startu!
W dniu 25.09.2023 r. w ramach indywidualnego turnieju tenisa stołowego chłopców rywalizowało 46 zawodników. Rywalizowano w ramach akcji " Z AZS - u do UKS - u"  Naszą szkołę reprezentowali Piotr Goszczyński i Michał Podolski.
Wysokie 5 miejsce zdobył Piotr Goszczyński.
Gratulacje !