Miło nam poinformować, że Emilia Bondar, uczennica klasy 2e oraz Hanna Bzowska i Robert Futa, uczniowie klasy 4a zostali zakwalifikowani do II etapu 10. edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach. Zadaniem uczestników konkursu w I etapie było przygotowanie pracy na jeden z podanych przez Komitet Główny Olimpiady tematów. Praca olimpijska mogła mieć formę eseju, filmu, nagrania audio lub fotoreportażu. Nasi uczniowie zdecydowali się na napisanie eseju. II etap konkursu będzie polegał na rozwiązaniu testu z zakresu wiedzy o mediach.

Gratulujemy uczestnikom olimpiady  i życzymy powodzenia podczas zawodów okręgowych, które odbędą się 8 grudnia 2023 r.