Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasza szkoła została wyróżniona Europejską Odznaką Jakości eTwinning za projekt Forest Fire Prevention realizowany w ubiegłym roku szkolnym we współpracy ze szkołami z Turcji, Włoch, Serbii, Rumunii i Bułgarii. W projekcie brało udział osiem uczennic VI LO a wyniki ich pracy można było podziwiać w jednym z czerwcowych postów na FB. To nie jedyne wyróżnienie przyznane naszemu projektowi, bo w lipcu otrzymaliśmy za niego Krajową Odznakę Jakości eTwinning. Przyznane certyfikaty potwierdzają wysoką jakość naszej projektowej twórczości i są niezmiernie miłym ukoronowaniem naszych wysiłków.

Działania w ramach projektu można obejrzeć tutaj: https://padlet.com/dorotagilas/Bookmarks