Przedświąteczny nastrój udzielił się uczniom klasy 3dp, którzy wraz z wychowawczynią, p. Małgorzatą Rozwałką zorganizowali zbiórkę na rzecz wychowanków Domu Dziecka im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Lublinie. Paczki ze słodyczami, grami i pluszakami zostały odwiezione do Centrum Administracyjnego, gdzie uczennice przekazały je na ręce p. Jacka Środy, dyrektora placówki. Pan dyrektor opowiedział podczas krótkiego spotkania o tym, jak funkcjonuje Dom Dziecka i z jakimi boryka się problemami, zachęcał pełnoletnich uczniów do pomocy w ramach wolontariatu na rzecz dzieci np. przy odrabianiu lekcji i nauce.

Jeśli ktoś chciałby w jakikolwiek sposób wesprzeć Dom Dziecka im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Lublinie, znajdzie wskazówki u uczennic klasy 3dp i p. Joanny Wdowiak, szkolnego psychologa.