Grupa uczennic z naszej szkoły dołączyła do kolejnego projektu na platformie eTwinning, który tym razem realizowany jest we współpracy ze szkołami z Grecji, Turcji i Polski. Głównym celem projektu jest zwrócenie uwagi na zagadnienie szeroko rozumianej różnorodności, promowanie tolerancji, a także wzmocnienie samoakceptacji i poczucia własnej wartości wśród nastolatków. Jednym z pierwszych zadań było zaprojektowanie logo, które będzie oficjalnym symbolem graficznym tego przedsięwzięcia, a propozycje naszych uczestniczek można było podziwiać w zeszłym tygodniu na szkolnym FB. Wszystkie prace zostały wykonane z wielką pomysłowością, dokładnością i zasługują na wyróżnienie, niestety do następnego etapu, czyli wyboru jednego logo spośród nadesłanych przez pozostałe szkoły uczestniczące w projekcie, można było zgłosić tylko dwie propozycje. W wyniku głosowania zorganizowanego na FB wybrane zostały prace 4 i 5 autorstwa Sary Myszki z kl.2d i Julii Furmaniuk z kl.1b. Co więcej, w wewnętrznym głosowaniu na eTwinning  uczestnicy projektu zdecydowali, że to logo nr 5 będzie oficjalnym symbolem ‘I am what I am’. Wszystkim autorkom bardzo dziękujemy za wysiłek włożony w przygotowanie grafiki, a Julii serdecznie gratulujemy sukcesu.