Z przyjemnością informujemy, iż nasi uczniowie awansowali do etapu regionalnego Konkursu Historycznego BEE. Są to: Paweł Albiński 2b, Patryk Dudziak 4bp, Kacper Kamiński 1b, Jakub Konachowicz 3b, Jakub Lipski 3b, Dawid Maligranda 4cp, Jakub Orłowski 2b oraz Bartosz Tarnowski 4cp. Organizatorem konkursu jest IAC Polska.
Konkursy IAC Polska są częścią International Academic Competitions, międzynarodowej grupy konkursów dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych organizowanych w ponad 42 krajach na świecie. Zawody regionalne odbędą się 25 marca. Gratulujemy awansu i trzymamy kciuki!

Więcej informacji konkursach https://iacpolska.pl/