29 maja (poniedziałek) nauczyciele i uczniowie zapraszają na gry i quizy o językach i krajach Europy – można będzie zdobyć gadżety związane z nauką języków obcych, a wśród wszystkich, którzy wezmą udział, rozlosujemy nagrody!

Uczniowie klasy 1A zapraszają również od 8.30 do 13.30 na kiermasz słodkości inspirowany kuchnią różnych narodów. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na remont i wyposażenie nowej sali językowej!

Aby wziąć udział w losowaniu, należy zebrać cztery pieczątki – za dwa zadania na stoisku klasy 1A, za kolejne dwa, odczytane z kodów QR wywieszonych w poniedziałek na parterze i pierwszym piętrze szkoły, pieczątki będzie stawiać p. Katarzyna Arbaczewska-Matys w pokoju nauczycielskim w godzinach 9.45-13.15. W tych samych godzinach u pani Arbaczewskiej-Matys będzie można odebrać gadżety za pieczątki.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy po odebraniu gadżetu swoją podpisaną kartę z pieczątkami wrzucić do skrzynki na stoisku. Tam o 13.20 odbędzie się losowanie nagród!

Zapraszamy!