Konkursy

ul. Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin   
tel./fax (81) 744-07-37, e-mail: poczta@lo6.lublin.eu
Adres ePUAP: /lo6lublin/SkrytkaESP

    

W naszej szkole miał miejsce konkurs na plakat o tematyce matematycznej. Celem tego konkursu było upowszechnienie i uatrakcyjnienie wiedzy matematycznej wśród uczniów, kształtowanie wyobraźni oraz inspirowanie do twórczości plastycznej. Tematyka konkursu obejmowała trzy kategorie: ciekawostki matematyczne, sławnych matematyków i ich osiągnięcia oraz pojęcia i wzory matematyczne. Dziękujemy uczniom za udział w konkursie. Wszystkie prace zostały nagrodzone ocenami z matematyki. Zachęcamy do zapoznania się z plakatami wykonanymi przez naszych uczniów w galerii poniżej oraz w szkole na wystawie zorganizowanej na parterze.

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36
20-466 Lublin
tel./fax (81) 744-07-37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.