Akcje wolontariatu

W dniu 25 kwietnia Wolontariusze z naszej szkoły mieli przyjemność brać   udział w Festiwalu Ekologicznym "Chrońmy Naturę" organizowany przez Przedszkole Nr 35 w Lublinie. Nasi wolontariusze mieli za zadanie oprowadzać grupy przedszkolaków po różnych stacjach, które były rozstawione na terenie przedszkola. Swoje stanowiska prezentowali m.in. Uniwersytet Przyrodniczy,  Zespół Szkół Rolniczych w Pszczelej Woli, Wydział Ruchu Drogowego, Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych.  Grupa uczniów VI LO również przygotowała pokazy z fizyki i chemii, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na zakończenie wszyscy zostali poczęstowani zupą i drożdżówkami.