W dniu 28 września 2018 odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Zgłoszenia kandydatów na radnych Młodzieżowej Rady Miasta Lublin przyjmowane będą w dniach 20 września 2018 oraz 21 września 2018 na parterze przy wejściu do szkoły.

• Do rady mogą kandydować uczniowie VI LO w Lublinie.

• Kandydatów na radnych zgłaszają uczniowie naszej szkoły.

• Zgłoszenia należy dokonać na piśmie wraz z oświadczeniem kandydata o zgodzie na kandydowanie.

• Każdy kandydat musi zebrać 30 podpisów osób popierających jego kandydaturę.

• Liczba kandydatów jest dowolna.

• Kandydat na radnego może zgłosić na piśmie do swojej komisji wyborczej, najpóźniej w dniu wyborów, męża zaufania, który ma prawo obserwować przebieg głosowania oraz liczenie głosów przez komisję.

Druki do pobrania u p. Moniki Rudominy.

Komisja Wyborcza VI LO