Aktualności

ul. Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin   
tel./fax (81) 744-07-37, e-mail: poczta@lo6.lublin.eu
Adres ePUAP: /lo6lublin/SkrytkaESP

    

W ramach festiwalu „Ukraina w Centrum Lublina” odbywającego się pod patronatem Ambasady Ukrainy w RP dn. 13 listopada 2023 r. uczniowie naszej szkoły  zaprezentowali swoją wiedzę i umiejętności w XIV edycji konkursu  „Ukraina – terra (in)cognita”, w którym udział wzięło blisko 70 uczestników, uczniów szkół średnich i podstawowych województwa lubelskiego. Uczeń naszej szkoły, klasy 1d Oleksandr Sokolov zajął II miejsce. Dziękujemy organizatorom, wszystkim uczestnikom za udział w konkursie a laureatowi gratulujemy wiedzy i umiejętności. 

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36
20-466 Lublin
tel./fax (81) 744-07-37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.