W dniu 22.11.2023 r. grupa wolontariuszek z klasy 1f, pod opieką pań pedagog J.Kuleszy oraz A.Majewskiej, wzięła udział w II Międzyszkolnym Turnieju Boccia Cup 2023/2024 organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy nr 1 w Lublinie, znajdujący się przy ul. Alei Spółdzielczości Pracy 65. Wydarzenie miało na celu promowanie i upowszechnianie wśród młodzieży dyscypliny paraolimpijskiej, jaką jest boccia. Organizatorzy Turnieju podkreślali jego integracyjny charakter, więc reprezentantki wolontariuszek zgodziły się wziąć udział w turnieju jako zawodniczki. Uczennice bawiły się świetnie i miały okazję poznać specyfikę współdziałania z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!!!