Aktualności

ul. Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin   
tel./fax (81) 744-07-37, e-mail: poczta@lo6.lublin.eu
Adres ePUAP: /lo6lublin/SkrytkaESP

    

Z przyjemnością prezentujemy Poradnik PDF powstały w ramach realizacji projektu "Akademia Organizacji Młodzieżowych", którego partnerem było VI LO im.Hugona Kołłątaja w Lublinie.
Nasi uczniowie, którzy bardzo aktywnie włączyli się w tworzenie poradnika to:
Magdalena Szczepańska, Zuzanna Kruk oraz Jakub Antoni Konachowicz z klasy 4b, Filip Jezierski z klasy 4c, Gaia Gerosa oraz Julia Dziewulska z klasy 4d.

Poradnik PDF skierowany jest do przedstawicieli organizacji młodzieżowych, a podejmowane w nim zagadnienia to m.in.: wspieranie wymiany doświadczeń, tworzenie i rozwijanie porozumień i związków organizacji młodzieżowych, a także tworzenie aktywnej polityki informacyjnej i komunikacyjnej organizacji młodzieżowych oraz dużo więcej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z Poradnikiem dostępnym do bezpłatnego pobrania na stronie internetowej https://fundacjapostscriptum.eu/ w zakładce projekty -> Akademia Organizacji Młodzieżowych.

Projekt sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033. Program pod patronatem Pełnomocnika Rządu ds. polityki młodzieżowej.

 

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Adama Mickiewicza 36
20-466 Lublin
tel./fax (81) 744-07-37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.