Nasi pierwszoklasiści, wspierani przez wychowawców i uczniów klasy 3e, walczyli o Czekoladowy Puchar Dyrektora Szkoły. Zespoły klasowe miały za zadanie współpracować w siedmiu, mniej lub bardziej szalonych, konkurencjach. Liczyło się współdziałanie, refleks i dobra komunikacja między uczestnikami, a przede wszystkim poczucie humoru. Najefektywniej współpracowały, dopingowane przez swoich wychowawców, klasy 1d i 1e. Tylko jeden punkt zadecydował o zwycięstwie 1d! Czekoladowo-złoty Puchar Dyrektora Szkoły nie ozdobi jednak sali lekcyjnej klasy 1d, ponieważ w okamgnieniu zniknął w brzuchach uczniów. Duch zdrowej rywalizacji zaowocował przede wszystkim serdecznością i koleżeńskością, bo uczniowie 1d podzielili się słodką nagrodą z pozostałymi klasami. Wszystkim gratulujemy zdrowej rywalizacji w świetnej atmosferze.