22 kwietnia 2022 r. uczniowie z klasy 3ap, 3bp, 3ep oraz 2a uczestniczyli w 6. edycji Warsztatów Europejskich realizowanych przez Centrum Dokumentacji Europejskiej UMCS we współpracy z Instytutem Nauk o Polityce i Administracji w Lublinie. Pod okiem trenerek, pani dr Liliany Węgrzyn - Odzioba i dr Justyny Kięczkowskiej zgłębiali zagadnienia z dziedziny bezpieczeństwa ekologicznego oraz poznali innowacyjne źródła energii. W trakcie warsztatów uczniowie wzięli udział w quizie kahoot oraz wykonali zadania plastyczne. Po więcej informacji zapraszamy na Facebook, gdzie możecie obejrzeć filmiki z warsztatów.